صفحه اصلی > در باره ما

1. ما تاریخچه

YIWU GUOKAI شرکت محصولات پلاستیکی, LTD.was در سال 1995 تاسیس و عضو انجمن YIWU اسباب بازی و YIWU CHOUCHENG خیابان اتاق بازرگانی. ما فروشنده حرفه ای از محصولات پلاستیکی, به خصوص در جام series、balloon اسباب بازی فرفره و چوب series、lollipop چوب series、unshaped لوله های سری، و غیره. ویژه ما اسباب بازی فرفره مد طراحی شده و با قیمت رقابتی، موفقیت عالی ما مبتنی بر ما شهرت تجاری و مشتری تمام respection.


2-ما کارخانه

کارخانه ما در YIWU - شهر کالا بین المللی جهان که تنها دو کیلومتر از شهر تجارت بین المللی (FUTIAN بازار) 300kms از فرودگاه شانگهای و 180kms دور از NINGBO بندر واقع شده. کارخانه ما دارای مزیت منطقه عالی است. همچنین کارخانه ما همیشه در مدیریت مبتنی بر بشریت کار شده، ما در حال تلاش ما را به ایجاد و حفظ محیط راحت زندگی بهترین و کار برای همه کارکنان ما با امید تحریک کننده روح نوآورانه کار است که ما با اعتقاد به هر دو پایه توسعه شرکت ما است. ما سیستم مدیریت بهینه سازی شده اند و ما با نام تجاری ساختمان جاده (GUOKAI) و ترویج بازار خارجی که تحت رهبری اصلی ما مدیریت عمومی و محیط زیست در اقتصاد جهانی اصرار دارد. GUOKAI خواهد شد چشم انداز کل استراتژی بین المللی با تلاش بی امان برای رسیدن! و ما بهترین قیمت، کیفیت و خدمات، ما استقبال مشتریان از سراسر جهان در هر نقطه!
3. ما محصول

محصولات ما شامل موارد زیر:

1، فرفره اسباب بازی سری

2، سری فنجان و چوب بالون

3، اب نبات چوبی چوب سری

4, 、unshaped لوله های سری، و غیره.

ما عرضه فرفره پلاستیک اسباب بازی بالون جام و چوب، اب نبات چوبی محصولات در سراسر جهان به طیف گسترده ای از شرکت ها در سراسر جهان اعم از سازمان های بزرگ چند ملیتی به شرکت های فردی کوچک چوب.4 برنامه محصول

به عنوان اسباب بازی های کلاسیک، اسباب بازی فرفره می توان پارچه پیچازی کودکان همه ساله توسط شرکت از پدر و مادر خود است که شادی را به ارمغان می آورد و سالم در وقایع در فضای باز.


5. ما گواهی

ما همیشه احساس می کنید که تمام موفقیت شرکت ما به طور مستقیم مربوط به کیفیت محصولات ما ارائه می دهیم. آنها بالاترین کیفیت مورد نیاز مندرج در ISO9001 و دستورالعمل های اس ISO14000:14001 و سیستم کنترل کیفیت دقیق ما را تامین می کند. و همه محصولات ما تحت کیفیت تست م (EN71), ASTM, CPSIA, CA65, ST2002 و غیره.


6 تجهیزات برای تولید

ما از قادر به مخلوط کردن و تعداد نامحدود از پلاستیک تولید می کنیم و برخی از پیشرفته ترین توانایی تولید در دسترس، از جمله قالب های سفارشی و ماشینکاری ارائه می کنیم.

1 تزریق پلاستیک قالب دستگاه x

2. پلاستیکی لوله طراحی ماشین x

چاپ 3.Multi رنگ ماشین x7. تولید بازار

در حال حاضر مشتریان از بازار داخلی و بازار خارجی.

ما ميزان حجم فروش اصلی در کل بازار:

بازار داخلی: 30%

آمریکای شمالی درصد 25.00

Europe:30.00%

خاورميانه بازار: 15%


8. ما خدمات

علاوه بر ما محصولات تولیدات موجود نیز سفارشی محصولات پلاستیکی طبق نقشه یا نمونه از مشتریان تولید می­کنیم. ما کنترل کیفیت محصول انتقادی برای هر مرحله در طول فرآیند تولید.